معرفی مبل تیلا

دکوراسیون مبل تیلا در هنر معماری یکی از پیشکسوتان تو لید مبلمان کلاسیک و مدرن در طرح های گوناگون میباشد که در ساخت آنها از بهترین مواد اولیه بهره میگیرد و تولید این محصول نتیجه بیش از 52 سال تجربه در ترکیب هنر و تکنولوژی در صنعت چوپ میباشدواین موسسه آمادگی پذیرش و انجام پروژه های معماری داخلی و دکوراسیون فضاهای تجاری و مسکونی از تهیه نقشه ،طراحی و اجرا توسط متخصصین و هنرمندان زبده را دارد.

مبل تیلا نماینده مبل فوم هنر نیز میباشد، مبل هنر با سابقه طولانی در زمینه تولیدات مبل و لوازم اداری اکنون عرضه کننده مبلمان با استفاده از فوم سرد میباشد.

همچنین مبل تیلا  نمایندگی رسمی شزکت نقشینه و شرکت پارامونت را نیز می باشدمبل تیلا از زمان تاسیس سال 1342تاکنون بحول قوه الهی   تبدیل به یک برند صاحب نام در سطح استان شده است و همه جا بنام نیک از این موسسه یاد می شود.

 

خدمات

مبل تیلا افتخار ارائه خدمات در سالهای گذشته به دورمن دیزیل ،دانشگاه داروسازی تبریز-کاخ استانداری تبریز-کاخ فرمانداری تبریز-کاخ استانداری اردبیل –تالار هما  تبریز را داشته و همچنین این موسسه آمادگی  واردات از تمامی کشورها از جمله ترکیه ،چین ومالزی را دارا میباشد.

 
                    

نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟